Golf Park

Symulatory

Golf Park oferuje Państwu możliwość korzystania z najbardziej zaawansowanych technologicznie Symulatorów gry w golfa ( Full Swing Golf).

Od tego sezonu posiadamy dwie maty typu"Real Feel Golf" imitujące trawę i uderzenia z divot oraz tzw "duff"

Maty te są miękkie i pochłaniają energię podczas uderzenia, zabezpieczają przed urazami.Posiadamy dwa symulatory, które umieszczone są wewnątrz budynku w komfortowej sali.
To fascynujący i nowy sposób spędzania wolnego czasu z przyjaciółmi, zorganizowania imprezy okolicznościowej czy biznesowej.
Zastosowany w nich system czujników określa bardzo dokładnie parametry lotu piłki przekazując w postaci obrazu z projektora na ekran, na którym znajduje się animowany obraz pola golfowego czy też strzelnicy golfowej do nauki gry.
Odzwierciedla to rzeczywistą grę w blisko 90 % i więcej.
Korzystanie z symulatorów jest bardzo proste i intuicyjne.

Już po jednej grze, każdy jest w stanie poradzić sobie z ich obsługa samodzielnie.
Umożliwiają one zarówno naukę początkującym, jak i doskonalenie gry zaawansowanym golfistom bez względu na panujące na zewnątrz warunki pogodowe - przez 12 miesięcy w roku !!
Oprócz podstawowych opcji treningowych: Driving Range, Approach Shots czy Chip and Putt oferuje on graczom przeszło 50 pól golfowych istniejących na Świecie!

To niespotykany nigdzie indziej sposób nauki gry, jej doskonalenia, rozgrywania zawodów golfowych czy wykorzystania symulatora jako: profesjonalnej prezentacji biznesowej, TV czy kina domowego.

Dla Gości GPC przeznaczony jest monitorowany, wyłączny parking.